TJ Přeštice vs FC Slavia Karlovy Vary

Datum a čas konání: 19.8.2017 10:15

Lázeňské derby dopadlo lépe pro hosty

Lázeňské derby rozhodly pokutové kopy

Karlovarští Buldoci hostili ve 24. kole Fortuna divize Viktorii Mariánské Lázně. Bojovné utkání skončilo výsledkem 1:1 a

Oběma týmům šlo o hodně a tomu nasvědčovalo prvních dvacet minut. Diváci neviděli ani jednu šanci, ale mnoho tvrdých soubojů. Oba trenéři, tedy jak domácí Karel Tichota tak hostující Stanislav Purkart, měli svým svěřencům co vysvětlovat a na své svěřence hlasitě křičeli ze střídaček.

Až ve 27. minutě se začalo něco dít. Za hosty se ve vyložené šanci ocitl Štěpán, ale jeho rána postrádala razanci. Na druhé straně pak zahrozil Psohlavec, ale počínal si nepřesně.

Po změně stran to byla Viktoria, kdo první zahrozil. A nutno podotknout, že ta hrozba byla branková. Po standardní situaci a po skrumáži se do zakončení dostal Zdeněk Štěpán a příznivci žluto-modré Viktorie si zakřičeli gól.

Ale vedení hostím dlouho nevydrželo. Na levé straně hřiště se ve 62. minutě dostal k míči Fanda Dřížďal. Obešel celkem čtyři hráče a skákavou střelou na bližší tyč prostřelil Šmejkala v brance Viktorie.

Domácí následně trefili ještě tyč, ale na ty se nehraje. Branky se diváci už do konce základní hrací doby nedočkali a tak přišly na řadu pokutové kopy, které lépe zvládla mariánskolázeňská Viktorka.