FK Motorlet Praha vs 1.FC Karlovy Vary U12

Datum a čas konání: 28.5.2017 10:00

Mladší žáci U12 o víkendu bodovali naplno

Trenér Dino Čolič k utkání v Litvínově

V neděli jsme odehráli další naše utkání a to na hřišti týmu FK Litvínov. Nutno říci, že  vítězství se nerodilo úplně lehce, branek moc nepadalo a tak výsledek byl téměř až do konce otevřený. V první třetině jsme se Armanem Divotyanem dostali do vedení  a ve třetině druhé jsme navýšili Petrem Ljapinem na 0 : 2. Soupeř ve třetině třetí snížil sice na 1 : 2 a dostal nás tím pod tlak. Ten jsme naštěstí ustáli a když Ríša Kanický 3 minuty přidal naši  třetíbranku, bylo o vítězi rozhodnuto. Kluci podali dobrý výkon, patří jim velká pochvala.