Příští zápas

TJ Přeštice vs FC Slavia Karlovy Vary

Datum a čas konání: 19.8.2017 10:15

Áčko padlo v Českém Krumlově po penaltách

K dohrávce 23. kola do Českého Krumlova zajížděl trenér Tichota se značně oslabeným kádrem, pro zranění chyběli Aleš Ivasko a Pepík Hudec, z pracovních důvodů chyběl i Martin Psohlavec, na druhou stranu do základu šel dorostenec Zdeněk Skala i Pavel Plechatý, který se do tréninkového procesu po rekonvalescenci zapojil až minulý týden.

Do utkání jsme vstoupili dobře a v prvních patnácti minutách jsme se dostali do dvou velmi slušných gólových příležitostí Danielem Krličkou a Frantou Dřížďalem. Bohužel bez efektu. Hlavičce Krličky po standardce chyběla přesnost a razance, Franta Dřížďal po úniku zase nezvolil nejideálnější řešení a jeho střela šla mimo brankové tyče.

Domácí postupně srovnávali hru a ve dvacáté minutě se po chybě Zdeňka Skaly dostali do vedení 1:0 a tak skončila i první půle.

Ve druhé půli jsme byli lepším týmem, ale gólové šance jsme si nevytvořili. Vyrovnat se nám podařilo v 62. minutě střelcem posledních kol Frantou Dřížďalem. Ale k vítězství nakonec byli blíže domácí, kteří neproměnili hodně přísně nařízenou penaltu.

V penaltovém rozstřelu se však nemýlili a díky neproměněné penaltě Pavla Maňáka si připsali bonusový bod.