FC Slavia Karlovy.. vs FC Viktoria Mariánské..

Datum a čas konání: 26.8.2017 14:30
Místo: Drahovice UMT

Marian Geňo k prvním přípravným utkáním dorostu

K prvnímu přípravnému utkání vyrazil dorost do Blšan, kde měl soustředění mladší dorost pražské Dukly s výsledkem 6:1 (gól Gabriel). Dva dny na to sehrál druhé utkání v Dalovicích se sokolovskou U17, kterou brankami Mašaty a Rahmouniho porazil 2:0.

Jak přípravná utkání hodnotil trenér Marian Geňo:

„V první řadě jsem moc rád, že jsme se mohli utkat s kvalitními ligovými týmy. Bylo to pro nás velice zajímavé srovnání.

Byl jsem až překvapený jaké výkony kluci ze sebe vydali. Vlastně jsmetři3 ze čtyř poločasů vyhráli 1:0, a do defenzívy kluci hráli s neskutečnou obětavostí a vzájemnou spoluprací (kéž by nám to vydrželo i nadále). Jen druhý poločas v pátek s Duklou nám vůbec nevyšel, tam jsme po prostřídání podali zbabělý výkon.

V neděli proti Sokolovu jsme již vydrželi hrát (běhat) celých 90. minut. Z poctivé defenzívy jsme vyráželi do rychlých brejků a hlavně druhý poločas se nám to dařilo velice dobře a vytvořili jsme si dost dalších příležitostí, které bohužel zůstaly nevyužity.

Tento dvojzápas nám ukázal, že v agresivitě a týmové hře se pomalu ligovým dorostům přibližujeme, ale v čem máme velké rezervy je práce s míčem. Ale na tom budeme dál určitě pracovat.“